На початку лютого Україну відвідає місія МВФ

У період з 1 по 11 лютого Україну відвідає місія МВФ з метою обговорення другого перегляду виконання програми в рамках stand-by.

Місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну на початку лютого для зустрічей із владою та проведення переговорів щодо другого перегляду програми співпраці.

Про це ідеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Макса Альєра. якого цитує прес-служба Фонду.

"У період з 1 по 11 лютого Україну відвідає місія МВФ під керівництвом Таноса Арванітіса з метою проведення дискусій щодо другого перегляду виконання програми в рамках угоди stand-by", - повідомив він.

Як повідомлялося, 28 липня 2010 року рада директорів МВФ прийняла рішення про виділення Україні кредиту на загальну суму 10 SDR (близько 15,6 млрд. доларів) протягом 2,5 років у рамках нової програми stand-by.

Тоді ж Київ отримав перший транш у розмірі 1,25 млрд. SDR.

У середині листопада 2010 року місія МВФ схвалила перший перегляд програми співпраці фонду з Україною, результатом чого стало виділення Україні траншу в розмірі 1 SDR.

Нагадаємо, Україна, за даними на 6 січня 2011 року, є другим за сумою виділених коштів за діючими кредитами stand-by позичальником Міжнародного валютного фонду (МВФ) з сумою виділених коштів 9,25 млрд. SDR (14,2 млрд. дол. США) після Румунії - 9,8 млрд. SDR.

Читайте також:

Янукович поїде на економічний форум в Давос за грошима

У МВФ на Україну скаржаться бізнесмени

Україна стала "срібним призером" у боргах перед МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: