Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На приватизацію передали понад 300 державних підприємств - Милованов

Рішення ухвалив Кабмін.

20 листопада під час свого засідання уряд передав Фонду державного майна 339 підприємств на приватизацію.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Це вже навіть не смішно, але у нас знов реформа/перемога. Цього разу передали державні підприємств від нас до Фонду державного майна для приватизації. 339 підприємств. Передали. Сьогодні. Рішенням Кабінету міністрів. Ті, що в нашому підпорядкуванні. Включно з агропідприємствами. Інші міністерства та органи влади ще також готуються", - написав Милованов у Facebook.

Міністр уточнив, що "із цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість - у критичному фінансовому стані, на жаль. Для ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор. Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей".

Загалом погодили до приватизації 737 держпідприємств підприємств різних галузей. Усі інші (поза 339) будуть передані згодом.

Раніше в уряді спрогнозували суму надходжень від великої приватизації.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції