Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На продаж виставлять центральний автовокзал у Києві та 23 автостанції у столиці й області

Фонд держмайна планує продати "Київпассервіс".

Найближчим часом Фонд державного майна планує виставити на аукціон через сервіс ProZorro.Продажі державний пакет акцій (99,9%) АТ "Київпассервіс".

"Це буде найдорожчий об’єкт малої приватизації, стартова ціна - 195,9 мільйона гривень. У власності компанії 6 автостанцій у Києвi: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна і 18 у Київськiй областi. Інвестор зобов'язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір", - про це повідомив один із засновників ProZorro.Продажі Максим Нефьодов, який нині переходить із першого заступника міністра економічного розвитку та торгівлі на посаду керівника новоствореної Державної митної служби.

Рекорди малої приватизації на ProZorro.Продажі. Кличко - мер продав будинок на Грушевського за $6.2 тис за квадрат, 30...

Опубліковано Max Nefyodov Вівторок, 9 липня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що в Києві закриють п'ять автостанцій та відкриють п'ять нових на околицях міста.

Нагадаємо, велика приватизація в Україні цього року знову провалена – надходження до бюджету склали всього 1,6% від плану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції