На рахунках компанії Apple більше грошей, ніж у казні США

На балансі уряду США 73,7 млрд доларів, у той час як компанія Стіва Джобса накопичила в резерві уже 76,4 млрд.

На рахунку американської корпорації Apple тепер більше грошей, ніж на балансі уряду Сполучених Штатів Америки.

За останніми даними, опублікованими казначейством США, операційний баланс держави з найбільшою економікою в світі становить 73,7 млрд доларів, у той час як в резерві дітища Стіва Джобса, згідно зі звітом компанії, 76,4 млрд, повідомляє BBC.

28 липня нижня палата конгресу США в черговий раз відклала голосування з питання про підйом межі державного боргу (зараз межа становить 14,3 трлн доларів).

Щомісячні витрати уряду США приблизно на 200 млрд перевищують доходи та збори. Підняття межі держборгу має дозволити країні уникнути технічного дефолту, однак республіканці і демократи не можуть досягти домовленості в цьому питанні.

Тим часом прибуток Apple зростає на очах. Компанія вийшла в лідери світового ринку з продажу мобільних телефонів і смартфонів, обігнавши компанії Nokia і Samsung

У другому кварталі 2011 року чистий прибуток Apple досяг 7,3 млрд доларів - на 125% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На рахунках комп'ютерного гіганта є більше 75 млрд доларів, і спостерігачі жваво обговорюють, як саме Стів Джобс і його партнери планують розпорядитися цим величезним статком.

Керівництво корпорації поки тримає свої плани в таємниці, проте експерти припускають, що Apple збирає арсенал, за допомогою якого збирається зробити низку гучних стратегічних придбань і оформити кілька ключових технологічних патентів.

Серед потенційних цілей для покупки називають мережу книжкових магазинів Barnes and Noble, а також популярний інтернет-ресурс Netflix. Крім того, компанія може бути зацікавлена ​​в покупці дрібних фірм, які виробляють необхідну Apple продукцію.

Нещодавно Apple об'єднала зусилля з іншим технологічним гігантом, компанією Microsoft, для викупу більше 6 тисяч патентів збанкрутілої канадської фірми Nortel за 4,5 млрд доларів.

Читайте також:

У скарбниці США закінчилися гроші для виплати пенсій

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Стів Джобс особисто представив новинки Apple: обійшлося без iPhone5

За три місяці 2011 року Apple вдвічі збільшив прибутки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: