На реконструкцію українського газогону потрібно 2 мільярди

Міністр палива та енергетики Бойко відзначив, що на ремонт ГТС грошей братимуть стільки, "скільки потрібно для того щоб система працювала надійно і була економічно вигідна".

Близько 2 мільярдів доларів на протязі п'яти років потрібно вкласти в українську газотранспортну систему для того щоб вона була надійною.

Про це заявив міністр палива і енергетики Юрій Бойко.

"У нас є чіткий план, скільки потрібно грошей вкладати в нашу газотранспортну систему, для того щоб вона була надійною", - сказав він.

"І більше грошей ми брати не будемо. Тому що це взагалі-то кредити, їх потрібно також колись віддавати. Ми будемо брати тільки стільки грошей, скільки нам потрібно для того щоб система працювала надійно і була економічно вигідна", - повідомив Бойко.

Міністр додав, що наразі проходять переговори про початок модернізації ГТС.

"Наша країна виконала вимогу фінансування модернізації ГТС - це прийняття закону про лібералізацію газового ринку. Ми зробили практично європейське законодавство. Президент підписав закон", - повідомив він.

"Ми адаптували свій газовий ринок до європейських умов. І найближчим часом ми будемо прийняті до європейського енергетичного співтовариства", - заявив Бойко.

Нагадаємо, раніше федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель 30 серпня повідомила, що Німеччина готова інвестувати в модернізацію української газотранспортної системи, і переговори про це розпочнуться в Києві восени.

Читайте також:

Україна знайшла спосіб отримати німецькі інвестиції для модернізації ГТС

Янукович запропонував Німеччині разом реконструювати газогін

Болгарія і Сербія затвердили маршрут російського газогону в обхід України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: