Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На стадії розлучення. "Антонов" згортає співпрацю з російською компанією

Українське підприємство і російська "Волга-Дніпро" разом беруть участь в проекті перевезень НАТО.

ДП "Антонов" планує до кінця 2016 року згорнути співпрацю з російською компанією "Волга-Дніпро". Про це сьогодні, 7 вересня, на прес-конференції заявив президент підприємства Олександр Коцюба, повідомляє ЦТС.

"Зараз ми перебуваємо на стадії розлучення. До кінця року спільних проектів з компанією "Волга-Дніпро" у ДП "Антонов" не буде. Ми будемо самостійно працювати на ринку", - сказав він.

"Авіалінії Антонова" (контролюються "Антоновим") і "Волга-Дніпро" у 2006 році створили компанію Ruslan International Ltd (RI, Стенстед, Великобританія), яка стала маркетинговим агентом українського і російського операторів перевезень. Обидві авіакомпанії транспортують вантажі в основному літаками Ан-124-100 "Руслан".

"Авіалінії Антонова" і "Волга-Дніпро" разом беруть участь в проекті перевезень НАТО (програма Ruslan SALIS).

1 вересня практично одночасно на десятках сайтів, а згодом на всіх російських центральних телеканалах з'явилася інформація про те, що Україна продала свою єдину "Мрію" китайській корпорації разом з документацією і всіма правами власності.

Однак ці повідомлення не відповідали дійсності. Ще 1 вересня Держпідприємство "Антонов" дало офіційне спростування фейкової новини. Свої пояснення зробив і центральний телеканал Китаю – там обурені хибними повідомленнями російських журналістів.

Насправді "Антонівці" підписали угоду про співпрацю з китайською корпорацією AICC про продаж єдиного, а на добудування другого, літака Ан-225.

Відео В Україні відновили літак-важковаговик "Ан-22"

Залиште свій коментар

Вибір редакції