Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Стіну" на кордоні з Росією витратили вже 1,3 млрд грн – Держприкордонслужба

Проект мали завершити ще минулого року.

На реалізацію проекту "Стіна" на українсько-російському кордоні витратили вже 1,3 млрд грн.

Про це "Слідству.Інфо" розповів речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

За його словами, будівництво фортифікаційних споруд наразі завершено на 30%. Зведення "Стіни" планують завершити у 2021 році, хоча усі укріплення на кордоні з РФ мали побудувати ще минулого року – далося взнаки недостатнє фінансування. Загалом "Стіна" мала обійтися державі у 4 млрд грн.

Фотогалерея На Луганщині будівництво “Стіни” перейшло в активну фазу (5 фото)

Наразі роботи з будівництва укріплень відновилися. "Від 1 березня в Харківській та Луганській областях та деяких інших ділянках, де дозволяє стан ґрунту, відновилися інженерні роботи", — сказав Олег Слободян.  

Над будівництвом "Стіни" працюють понад 10 підприємств. За даними журналістів, деякі з них фігурують у кримінальних провадженнях. НАБУ, Генеральна прокуратура та військові прокурори досліджують їхню роботу з облаштування кордону.

Проект Європейського валу, тоді ще з назвою "Стіна", почали реалізовувати ще 2014 року. Він передбачає укріплення кордону, будівництво фортифікаційних споруд та впровадження інтелектуальної системи контролю. 

ВідеоПроект "Стіна" на Харківщині завершили на 80 відсотків

Проект "Стіна" завершили на 80 відсотків. Про це під час інспекції українсько-російського кордону заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Проект Європейського валу, тоді ще з назвою "Стіна", почали реалізовувати ще 2014-го. Він передбачає укріплення кордону, будівництво фортифікаційних споруд та впровадження інтелектуальної системи контролю.

Проект "Стіна" на Харківщині завершили на 80 відсотків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції