На стрибках курсу спекулянти заробляють десятки мільйонів доларів

Коливання валюти вигідні банкірам, які мають з цього надприбуток. А в останньому обвалі гривні економісти вбачають політичний інтерес.

Щотижня на коливаннях української валюти спекулянти заробляють десятки мільйонів доларів.

Ігри з валютою, коли купуєш дешевше, а продаєш дорожче, надприбуткові. Банкіри на таких оборудках заробили цього року вже три мільярди гривень. Бо лише за два останні місяці долар подорожчав на двадцять відсотків.

Знецінення гривні на руку й вітчизняним експортерам. Власну продукцію вони збувають за валюту. Тому разом із курсовими стрибками зростають і їх прибутки.

Але в останньому обвалі гривні економісти вбачають усе ж таки суттєвий політичний інтерес: олігархи віддають гроші політикам на фінансування виборчої кампанії.

В кулуарах кажуть, що поки партійні засіки не наповняться, активних дій щодо зміцнення національної валюти не буде. А це, з чуток, трапиться не раніше жовтня.

Депутати стверджують, що за промисловими гігантами та банками стоїть великий бізнес. Утім, як говорять БЮТівці, заробляють олігархи не тільки для себе - основні спонсори кандидатів у президенти як правило потужні бізнесмени. Водночас в інших політичних силах прямого зв'язку між стрибками долара і виборами не вбачають. Мовляв, БЮТівці в такий спосіб прикривають невдалу економічну політику.

Дізнайтеся більше про замкнену схему валютних оборудок з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

Офіційний курс гривні досяг історичного мінімуму

Уряд: гривню обвалили спекулянти

Восени долар підскочить до 10 гривень

Паніка населення добиває курс гривні

ВідеоВалютні ігри спекулянтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: