На святкування Нового року українці готові витратити до 3 тисяч гривень

Із запланованої суми в середньому 2 970 гривень на подарунки українці планують витратити 1 590 гривень, на новорічний стіл - 955 гривень, на новорічні розваги - тільки 424 гривні.

Українці мають намір збільшити свої витрати на новорічні й різдвяні свята на 14,8% до 2 970 гривень.

Про це сказано в дослідженні компанії Deloitte.

"Під час опитування більшість із українських споживачів заявили про намір збільшити свої витрати на святкування Нового року. Згідно з даними дослідження, в Україні витрати на новорічні свята зростуть у середньому на 14,8%", - сказано в повідомленні компанії за результатами дослідження.

Із запланованої суми в середньому 2 970 гривень на подарунки українці планують витратити 1 590 гривень, на новорічний стіл - 955 гривень, на новорічні розваги - тільки 424 гривні.

Із всіх країн, які прийняли участь у дослідженні, Україна показала найвищу динаміку зростання новорічних витрат.

Однак, незважаючи на заплановане значне зростання витрат, їх рівень порівняно з іншими країнами залишається невисоким.

Так, якщо в євро-еквіваленті витрати українців плануються в середньому на рівні 280 євро, то, наприклад, у Великій Британії - 750 євро, в Ірландії - 1 020 євро, Німеччині - 470 євро, Швейцарії - 830 євро, Іспанії - 655 євро, Польщі - 445 євро, Росії - 385 євро.

Більшість опитаних українців хотіли б у вигляді подарунка на Новий рік одержати подорож, а також гроші, третє місце серед подарунків зайняли електронні пристрої для дому.

При цьому дарувати на Новий рік українці планують косметику й парфумерію.

У європейських країнах відносно подарунків переважає практичність і раціональність - як подарунок для себе більшість європейців вибрали гроші, подарункові ваучери, одяг, взуття й книги.

Дарувати ж, як й в Україні, європейці планують переважно косметику й парфумерію.

Щоб не помилитися з подарунком більшість респондентів планують заздалегідь запитати близьких, що вони бажають одержати в подарунок, ця ж тенденція присутня й в Україні.

51% опитаних українців вважає, що економіка країни перебуває в стані рецесії, однак все-таки простежується динаміка поліпшення настрою споживачів, а 38% українських респондентів вірять у поліпшення свого добробуту в 2011 році, що є однією із причин, які у передноворічному сезоні викликали зростання попиту на товари.

Більше того, близько 30% українців готові на святкування новорічних свят брати кошти в борг.

Читайте також:

В Україні стартували новорічні розпродажі

Держзамовлення на новорічні подарунки щороку отримує одна компанія

Найбажанішим подарунком на Новий рік для українців стануть гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: