На українців чекає чергове зростання цін

Експерти стверджують: в листопаді ціни зростуть. Останній місяць осені принесе подорожчання продуктів на 5-10%. Ціни зростуть на молоко, рис і борошно.

Сезонний спад виробництва призвів до сезонного зростання цін. Якщо жовтень був доволі спокійним, то в листопаді на українців чекає незначне здорожчання - на 5-10%.

На цей максимум – 10% подорожчає молочна продукція.

Сезонний чинник повпливає і на яйця - 50 копійок додадуть до колишньої ціни. Таке саме підвищення пророкують і на олію, макаронні вироби та рис.

Овочева продукція – на тому ж стабільному рівні, деякі види продукції дещо знижуються, коли вже зібраний весь врожай.Та ця стабільність розчиниться в повітрі десь до кінця листопада. Із настанням зими садовина та городина значно підскочать.

Стабільність чекає на хліб, цукор та м'ясо, якому експерти передрікають подорожчання тільки з настанням зими.

Більші цифри вже з наступного місяця можна буде побачити на табло заправок. Бензин дорожчатиме зі швидкістю 5 копійок на тиждень.

А ось що буде з валютою - експерти однозначної відповіді не дають. Якщо американський долар залишиться більш-менш стабільним, то ціна євро та золота - ймовірно, підскочить.

За курсом валют треба простежувати в тому випадку, якщо вирішили купити побутову техніку. Якщо євро і справді підскочить, то такі серйозні покупки варто буде відкласти. Ціни на товари з Європи можуть підскочити мінімум на 10%.

Читайте також:

Українці готові більше платити за екологічно чисті продукти

У листопаді подорожчають майже всі продукти

Україна забезпечить Росію картоплею

ВідеоЧи зростуть ціни в листопаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: