Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На український ринок виходить найбільша у світі за кількістю карток платіжна система

На першому етапі UnionPay International надаватиме послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг.

В Україні почне працювати міжнародна платіжна система UnionPay International (Китай) - найбільша у світі за кількістю емітованих платіжних карт.

Учора, 12 листопада, Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Нацбанку узгодив умови та порядок її діяльності в Україні.

На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України.

Раніше голова НБУ Яків Смолій висловив упевненість,що присутність UnionPay International на фінансовому ринку України прискорить торгово-економічні процеси між двома країнами. Також прихід нової платіжної системи дасть новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні, переконані в Нацбанку. Вихід провідного світового гравця вкотре підтвердить привабливість та перспективність України для інвесторів.

Міжнародна платіжна система UnionPay International стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент. В Україні вже працюють три американські платіжні системи – MasterCard, VISA та American Express.

Нагадаємо, до України також планує зайти одна з найбільших у світі платіжних систем - японська JCB.

Залиште свій коментар

Вибір редакції