Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На відновлення Донбасу направлять 3 млрд грн. Порошенко розповів, що відбудують передусім

У регіоні реконструюють дороги, школи і амбулаторії.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення зміни до 4 підпункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України", який дозволить направити додатково понад 3 млрд гривень на відновлення Донбасу.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Порошенко зазначив, що кошти передусім будуть спрямовані на ремонт та реконструкцію 21 опорної школи, на будівництво та відновлення 23 амбулаторій та 29 дитячих садків. Загальна вартість проектів з ремонту та реконструкції об'єктів соціальної сфери становитиме понад 1 млрд гривень. Значна увага буде приділена об'єктам з водозабезпечення та водовідведення – фінансування передбачене для 113 таких об'єктів.

На Луганщині планують привести у робочий стан 60 кілометрів доріг, здійснити проектування, ремонт та відновлення 6 зруйнованих мостів. Також передбачені кошти на відновлення роботи обласного українського музично-драматичного театру.

"Всі кошти, які зібрані та спрямовані на Донбас, будуть контролюватися, і буде контролюватися ефективність інвестиції кожної копійки з цієї суми. Буде застосована система державних електронних закупівель Prozorro", - пообіцяв Порошенко. 

Відео Про що говорив Порошенко на розгорнутій прес-конференції у себе на Банковій

Залиште свій коментар

Вибір редакції