На військову техніку Україна витратить щонайменше 20 млн дол.

Певна сума буде виділена із спеціального фонду і буде витрачатися на модернізацію танків Т-64 до виду БМ Булат (100 млн грн).

Цього року на створення, закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки Україна витратить 138,5 млн грн (менш ніж 20 млн грн), повідомляють в Міноборони.

Це, як повідомили у відомстві, передбачено спільним наказом Міноборони і Мінфіну, яким внесені зміни до паспорта бюджетної програми на 2009 рік.

Як повідомляється, певна сума буде виділена із спеціального фонду і буде витрачатися на модернізацію танків Т-64 до виду БМ Булат (100 млн грн), виконання дослідно-конструкторських робіт з модернізації вертольота Мі-24 (30 млн грн) і створення багатофункціонального ракетного комплексу (8,5 млн грн).

Видання цього наказу, кажуть в Міноборони, дозволить використовувати виділені державним бюджетом асигнування на розвиток озброєння та військової техніки за рахунок коштів стабілізаційного фонду.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про виділення 136 млн гривень на фінансове оздоровлення Харківського заводу ім. Малишева.

Читайте також:

Україна продовжує продавати Грузії зброю в борг

Ющенко запевнив, що Україна не розміщатиме у себе чужих ядерних баз

Україна представила в ОАЕ ексклюзивну зброю

Південна Осетія: Грузія купуватиме в України заборонену зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: