На виплату лікарняних та декретних додатково виділили 1,4 мільярда гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд збільшив бюджет Фонду соцстраху.

Під час засідання 27 листопада Кабінет міністрів вирішив питання дефіциту коштів на виплату лікарняних та декретних.

"Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністерства соціальної політики і збільшив бюджет Фонду соціального страхування на 1,4 млрд грн у 2019 році. Це відбулося за рахунок додаткових надходжень єдиного соціального внеску, які отримує Фонд щомісячно від січня", - зазначили в пресслужбі уряду.

Ці гроші направлять Фонду соцстраху для збалансування його бюджету, зокрема для виплат за лікарняними листами, допомоги при вагітності та пологах, виплат на поховання.

Нагадаємо, 20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. 

21 листопада Фонд відзвітував, що починає виплати під особисту відповідальність, оскільки, за законом, має їх припинити.

Омбудсменка Людмила Денісова повідомила, що заборгованість із оплати лікарняних для працівників складає понад 1 млрд грн.

Тим часом Мінсоцполітики ініціює обрання нового керівництва Фонду соціального страхування.

Відео Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

Учора Фонд соціального страхування приголомшив заявою, що вони призупиняють виплату декретних та лікарняних. Бо вичерпали вже ту суму, що була закладена на рік. Щоправда, сьогодні керівник фонду повідомив, що бере на себе відповідальність і розблоковує ці виплати.   

Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції