На Волині податкова контролюватиме збір грибів і ягід

Минулого року заготівники побічних лісових ресурсів принесли в казну держави 1,2 млн грн податків з доходів фізичних осіб.

У Волинській області, в нинішньому сезоні податкова служба області спостерігатиме за тим, як платитимуть податки заготівники побічної продукції лісу - грибів, ягід і лікарських рослин.

"Алгоритм нашої роботи із заготівниками цієї продукції - це низка заходів, в яких будуть враховані недоліки адміністрування податків у минулі сезони", - розповіла начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА в області Людмила Арендарчук.

Податківці щодня аналізуватимуть інформацію щодо повноти оплати податків за збір лісових ресурсів місцевого значення, податків з доходу фізичних осіб, єдиного податку і податку на промисел.

Моніторинг інформації про експортні операції з ягодами і грибами дозволить оперативно реагувати на спроби уникнення від оплати податків підприємцями-експортерами.

З цією метою податківці в щоденному режимі обмінюватимуться інформацією з митницями області. До цих операцій залучатимуться співробітники податкової міліції ДПА.

Слід зазначити, що минулого року заготівники побічних лісових ресурсів принесли в казну держави 1,2 млн грн податків з доходів фізичних осіб, що на 0,5 млн грн більше, ніж у 2008 році.

Читайте також:

Озброєні податківці помилково захопили офіс депутата від БЮТ

Уряд ухвалив новий Податковий кодекс

Азаров пообіцяв скасувати 12 податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: