На Запоріжжі затримано засновника і директора "Української товарної біржі"

Правоохоронці інкримінують їм здійснення рейдерських захоплень на території Запоріжжя і в інших областях України за допомогою третейських судів.

В Запорізькій області в ході проведення слідчо-оперативних дій були затримані засновник "Української товарної біржі" Максим Дрозденко і директор УТБ Тетяна Фісун.

Проти них порушена кримінальна справа за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України ("шахрайство").

Як повідомляє прес-служба відомства МВС, затримані підозрюються в здійсненні рейдерських захоплень на території м. Запоріжжя і в інших областях України за допомогою третейських судів і використанням низки створених ними суб'єктів підприємницької діяльності.

В ході розслідування кримінальної справи, порушеної раніше за ст. 219 Кримінального кодексу України ("Доведення до банкрутства") за місцем проживання засновника і директора "Української товарної біржі "ТБУ" проведені обшуки під час яких вилучені пістолет "ТТ", 3 комплекти комп'ютерної техніки і "документація, що свідчить про намір здійснення рейдерських захоплень підприємств".

Максим Дрозденко є президентом ТОВ ТБ "Українська Товарна Біржа", співзасновником ТОВ "Український будинок нерухомості", "Асоціація домовласників і орендодавців", ТОВ "Укрспецсервіс", Головою наглядової ради ЗАТ "Запоріжжя-млин"

Контролює ТОВ "Українсько-ізраїльське підприємство "ДБС Груп", запорізькі ТОВ "СПГ Дмитриевка-сечь", ЗАТ "Запорожмебель" і "СПГ Дмитриевка-холдинг", а також київське ТОВ "Макс Лайн".

Читайте також:

АМКУ дозволив росіянам купити найбільшу українську фондову біржу

Найбільша українська фондова біржа продає себе росіянам

ПФТС продадуть росіянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: