Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На зарплати шахтарям виділять мільярд гривень, а в держкомпаніях проведуть аудит – рішення уряду

Перерозподіл коштів на зарплати шахтарям має затвердити парламент.

На своєму засіданні 12 жовтня Кабмін ухвалив внесення змін до державного бюджету на цей рік, де передбачив додатково виділити 1 млрд грн на виплату зарплат шахтарям.

"Схвалені урядом зміни будуть невідкладно передані на розгляд Верховної Ради з проханням якомога швидше їх розглянути і підтримати", - повідомила пресслужба уряду.

Кабмін також доручив НАК "Нафтогаз України", компаніям "Українська залізниця", "Укрпошта" та іншим ключовим центральним органам виконавчої влади провести детальний аналіз та аудит своїх балансів, балансів своїх дочірніх підприємств та заснованих ними суб’єктів господарювання та визначитись щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку. Майно, яке буде визначене як надлишкове або непрофільне для діяльності - продати або здати в оренду за ринковою ціною у прозорий спосіб через "Прозоро.Продажі".

Уряд схвалив рішення про невідкладні заходи, які дозволять забезпечити постачання природного газу для теплокомуненерго в Донецькій та Луганській областях (підконтрольна територія) для сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Водночас Кабмін ухвалив низку кадрових рішень. Кого звільнили й кого призначили та на які посади, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції