Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На затяжні вихідні "Укрзалізниця" призначила 18 пар додаткових поїздів. Повний розклад

Курсуватимуть нічні поїзди та "Інтерсіті".

До свята 8 Березня "Укрзалізниця" призначила 18 пар додаткових поїздів – до тих, що традиційно є в розкладі.

Серед додаткових – нічні потяги, а також швидкісні "Інтерсіті". Більшість із них з'єднають Київ з обласними центрами на Заході, Сході та Півдні.

Розклад додаткових поїздів "Укрзалізниці"

№ поїзда

Сполучення

Час відправлення

Час прибуття

 

6 БЕРЕЗНЯ

276/275

Львів – Дніпро

12:35

05:16, 7 березня

276/275

Дніпро - Львів

16:30

11:23, 7 березня

270/269

Одеса – Харків

19:22

11:03, 7 березня

 

7 БЕРЕЗНЯ

787/788

Костянтинівка - Харків

05:00

09:50

197/198

Київ – Ковель

07:37

16:53

191/192

Київ – Львів

08:03

18:01

292/291

Хмельницький – Київ

09:10

15:32

235

Харків – Ужгород

10:27

11:50, 8 березня

202/201

Жмеринка – Київ

10:33

14:48

197/198

Ковель - Київ

10:50

19:53

191/192

Львів - Київ

12:06

21:36

217/218

Київ – Івано-Франківськ – Рахів

15:20

07:07, 8 березня

249/250

Київ – Івано-Франківськ – Чернівці

15:29

08:15, 8 березня

207

Київ – Ужгород

16:13

10:08, 8 березня

258/257

Одеса – Львів

16:54

05:06, 8 березня

787/788

Харків – Костянтинівка

19:03

23:30

270/269

Харків - Одеса

20:55

13:54, 8 березня

 

8 БЕРЕЗНЯ

787/788

Костянтинівка - Харків

05:00

09:50

177

Київ – Хмельницький

06:06

13:02

224/223

Київ - Одеса

07:48

17:58

191/192

Київ – Львів

08:03

18:01

152/151

Київ – Херсон

08:15

18:30

179

Київ - Дніпро

08:50

17:59

152/151

Херсон - Київ

09:33

19:33

224/223

Одеса – Київ

10:27

20:37

179

Дніпро - Київ

11:55

22:21

191/192

Львів - Київ

12:06

21:36

177

Хмельницький - Київ

14:04

20:43

258/257

Львів - Одеса

15:00

04:45, 9 березня

217/218

Рахів – Івано-Франківськ - Київ

17:44

09:15, 9 березня

235

Ужгород - Харків

18:00

19:37, 9 березня

249/250

Чернівці – Івано-Франківськ – Київ

18:10

10:28, 9 березня

207

Ужгород - Київ

18:17

10:44, 9 березня

787/788

Харків – Костянтинівка

19:03

23:30

 

9 БЕРЕЗНЯ

276/275

Львів – Дніпро

12:35

05:16, 10 березня

276/275

Дніпро - Львів

16:30

11:23, 10 березня

246

Одеса – Чернівці

16:44

10:02, 10 березня

 

10 БЕРЕЗНЯ

235

Харків – Ужгород

10:27

11:50, 11 березня

217/218

Київ – Івано-Франківськ – Рахів

15:20

07:07, 11 березня

249/250

Київ – Івано-Франківськ – Чернівці

15:29

08:15, 11 березня

246

Чернівці - Одеса

15:37

10:02, 11 березня

207

Київ – Ужгород

16:13

10:08, 11 березня

258/257

Одеса – Львів

16:54

05:06, 11 березня

 

11 БЕРЕЗНЯ

243/244

Київ - Львів

05:25

14:20

177

Київ – Хмельницький

06:06

13:02

224/223

Київ - Одеса

07:48

17:58

197/198

Київ – Ковель

07:37

16:53

191/192

Київ – Львів

08:03

18:01

179

Київ - Дніпро

08:50

17:59

243/244

Львів - Київ

09:40

19:46

224/223

Одеса – Київ

10:27

20:37

197/198

Ковель - Київ

10:50

19:53

179

Дніпро - Київ

11:55

22:21

191/192

Львів - Київ

12:06

21:36

276/275

Львів – Дніпро

12:35

05:16, 12 березня

177

Хмельницький - Київ

14:04

20:43

258/257

Львів - Одеса

15:00

04:45, 12 березня

276/275

Дніпро - Львів

16:30

11:23, 12 березня

217/218

Рахів – Івано-Франківськ - Київ

17:44

09:15, 12 березня

235

Ужгород - Харків

18:00

19:37, 12 березня

249/250

Чернівці – Івано-Франківськ – Київ

18:10

10:28, 12 березня

207

Ужгород - Київ

18:17

10:44, 12 березня

239

Ужгород – Київ

19:05

10:09, 12 березня

270/269

Одеса – Харків

19:22

11:03, 12 березня

 

12 БЕРЕЗНЯ

202/201

Київ - Жмеринка

15:29

19:25

292/291

Київ - Хмельницький

16:13

22:40

270/269

Харків - Одеса

20:55

13:54, 13 березня

 

13 БЕРЕЗНЯ

720/719

Київ – Харків

18:33

23:34

 

14 БЕРЕЗНЯ

720/719

Харків - Київ

05:48

11:07

 

24 БЕРЕЗНЯ

747

Київ – Тернопіль

17:24

23:25

 

25 БЕРЕЗНЯ

747

Тернопіль - Київ

04:04

10:01

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції