НАБУ почало перевіряти е-декларації: двоє нардепів написали заяви на перевірки статків своїх колег

Нардеп Константиновський попросив перевірити себе сам.

Національне антикорупційне бюро вже вивчає електронні декларації держслужбовців. Народний депутат В'ячеслав Константиновський попросив перевірити себе сам. Ще двоє народних обранців, чиїх імен у НАБУ не називають, написали запити на своїх колег.

Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19:30.

Директор бюро Артем Ситник припускає, що роботи значно побільшає після завершення 7-денного терміну, відведеного для внесення правок в електронні декларації.

Якщо НАБУ має повноваження перевіряти декларації за зверненням, то їхні колеги з Національного агентства з питань запобігання корупції повинні дослідити всі. Але, запевняє Ситник, в агентстві не мають відповідних інструментів і доступу – тож зможуть розпочати перевірки не раніше наступного року. Аби не зволікати, в Антикорупційному бюро готові надати колегам два десятки робочих місць.

"Працівники НАЗК після того, як вони пройдуть навчання в нашому аналітичному підрозділі, зможуть мати доступ до баз фіскальної служби, нерухомості, Міністерства юстиції, бази автомобілів, бази перетину кордонів тощо. Я в десятий раз звертаюсь до НАЗК: якщо вам цікаво отримати доступ до цих баз, поки ви не встановите їх у себе, то ми для вас ці місця створили", – зазначив директор НАБУ Артем Ситник.

ВідеоНАБУ розпочало перевірку електронних декларацій чиновників

Задекларовані гроші політиків та чиновників у кілограмах інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: