Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ повідомило 4 посадовцям про підозру у заволодінні 20 млн гривень "Укрзалізниці"

У роботі детективів майже 20 проваджень із викриття корупційних схем у ПАТ.

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП 1 листопада повідомили про підозру 4 особам у заволодінні понад 20 млн грн держпідприємства "Укрзалізничпостач" (нині – філія ПАТ «Укрзалізниця»).

Про це повідомляє НАБУ.

Зокрема, йдеться про заступника директора  і начальника управління закупівельних процедур ДП "Укрзалізничпостач". Окрім цього про підозру повідомили директору підприємства-постачальника та  фінансовому директору групи компаній, до якої входило підприємство-постачальник.

Упродовж 2014 року службові особи "Укрзалізничпостача" вступили у змову з представниками одного з приватних підприємств, яке мало намір постачати метизну продукцію для потреб "Укрзалізниці".

За домовленістю службові особи "УЗ" допомогли обраному ТОВ перемогти у конкурсних торгах, після чого уклали угоду на постачання метизної продукції за цінами, що на той момент майже вдвічі перевищували середньоринкові.

Внаслідок цього "Укрзалізниці" було завдано збитків у понад 20 млн грн.

Наразі детективи НАБУ встановлюють місцезнаходження ще однієї особи, ймовірно причетної до вчинення злочину, для повідомлення їй про підозру.

Нагадаємо, співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією спільно з Головним слідчим управлінням Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури викрили на хабарі першого заступника начальника одного із департаментів ПАТ "Укрзалізниця"

Правоохоронці встановили, що чиновник за "підтримки" нещодавнього топ-менеджменту "Укрзалізниці" вимагав 300 тисяч доларів США за вирішення питання щодо призначення на керівну посаду в одній із філій товариства.

Співробітники СБ України задокументували, що у якості "передоплати" кандидату було запропоновано передати 70 тисяч американських доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції