НАБУ відзвітувало, у яких країнах зберігають кошти українські корупціонери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

30 осіб, причетних до української корупції, переховуються за кордоном.

Українські корупціонери через офшорні схеми завдали державі збитків у розмірі 1,84 мільярда гривень, 12 мільйонів євро та 22 мільйонів доларів, вивівши кошти до 23 країн світу.

Про це повідомляє НАБУ. 

Йдеться про такі країни як Гонконг, Грузія, Казахстан, КНР, ОАЕ, Австрія, Велика Британія, Естонія, Італія, Кіпр, Латвія, Монако, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Туреччина, Чехія, Чорногорія, Беліз, Панама, Домінікана та Уругвай.

На думку детективів, українські корупціонери вибирають місця "прописки" незаконно отриманих коштів у державах зі спрощеною системою реєстрації, ускладненим порядком розкриття інформації і високим ступенем конфіденційності.

За їхньою інформацією, близько 30 осіб, які причетні до корупції в Україні, переховуються за кордоном. Половина з них - на території Росії.

Станом на 30 червня детективи НАБУ оголосили в міжнародний розшук 21 людини. Стосовно 16 з них направили запити в інші держави.

"Навесні у компетентні органи Німеччини направлено запит про видачу голови правління ПрАТ ХК "Енергомережа", затриманого в цій країні в квітні 2018 року. За версією слідства, ця людина є організатором корупційної схеми, через яку державі завдано збитків на суму понад 346 млн грн", - сказали в НАБУ.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко вважає, що розквіт корупції в Україні став можливим завдяки трьом джерелам: державні підприємства, видобуток природних ресурсів та митниця. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції