Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ влаштувало обшуки у фірмах, пов'язаних із схемами "Украгазвидобування"

Нардеп Онищенко ймовірно влаштував в одному з офісів приймальню. 

Сьогодні, 16 березня, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) влаштували обшуки офісах фірм Києва та Київщини, діяльність яких пов'язують зі злочинними схемах реалізації природного газу.

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

У відомстві наголосили, що підставою для слідчих дій була ухвала суду. Справи стосується завдання мільярдного збитку державі через реалізацію газу за заниженими цінами.

"Обшуки було проведено у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування". Згідно відомостей, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань, газ було реалізовано за цінами, нижчими від ринкових, внаслідок чого державним інтересам було заподіяно суттєвої шкоди. За оцінками детективів НАБУ, йдеться про суму понад 1 мільярд гривень", - вказується у повідомленні.

Під час обшуку в одному з офісів було виявлено табличку, яка вказує, що в ньому начебто розташовано приймальню народного депутата Олександра Онищенка, про що він публічно заявив у ЗМІ. Однак, за даними парламенту, приймальня нардепа не зареєстрована за вказаною адресою. Народному обранцю не належить і право власності на вказаний офіс.

"Підкреслюємо, що обшуки у зазначеному приміщенні проводилися через те, що за цією адресою знаходяться фірми, діяльність яких розслідується НАБУ в рамках згаданого кримінального провадження", - додали у НАБУ.

У відомстві наголошують, що обшуки не повязані із справою Миколи Мартиненка.

"У понеділок дійсно Онищенка було викликано як свідка на допит у провадженнях, в яких фігурує Мартиненко. Проте повідомляємо, що ухвалу суду на проведення обшуків у цих приміщеннях було отримано задовго до виклику пана Онищенка на допит, чи будь яких інших подій, із якими останній пов'язує проведені сьогодні слідчі дії", - резюмували в Антикорупційному бюро.

Раніше повідомлялося, що керівництво компаній "Цефей" і "Карпатнадраінвест", співвласником якої є депутат з "Волі народу" Олександр Онищенко, може бути причетним до заволодіння держкоштами "Укргазвидобування".  Онищенка викликали на допит до НАБУ у вказаній справі. 

Згодом у НАБУ додали, окремі особи, включно із неназваними нардепами,  використовуючи схему спільної діяльності приватних підприємств з "Укргазвибодуванням" протягом 2014 року реалізовували природний газ через фірми-прокладки за заниженими цінами, в результаті держава недоотримала прибуток - 1 млрд грн

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції