Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ врятувало державі 300 млн грн, які намагалася стягнути компанія міністра часів Януковича

НАБУ врятувало державі 300 млн грн, які намагалася стягнути компанія міністра часів Януковича

Також за ініціативи НАБУ та САП накладено арешт на тисячу вагонів, придбаних його компанією.

Детективи НАБУ спільно з САП забезпечили накладення арешту на 301 млн грн, які намагалася стягнути з "Укрзалізниці" компанія, афільована з колишнім міністром доходів та зборів, підозрюваним у завданні понад 100 млрд грн збитків державі.

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд на початку травня 2020 року. Також за ініціативи НАБУ та САП накладено арешт на 1000 вагонів, придбаних цією ж компанією, на думку слідства, за рахунок незаконно отриманих коштів. Це майно передано в управління Національному  агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Орієнтовна вартість вагонів перевищує 500 млн грн.

У грудні 2019 року кримінальне провадження за підозрою ексміністра доходів і зборів передали до Національного бюро. У межах розслідування НАБУ та САП вжили всіх необхідних заходів задля збереження майна, яке може бути використано для відшкодування збитків, завданих незаконними діями топпосадовців часів президентства Віктора Януковича.

Раніше апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала арешт ексміністра доходів і зборів часів президентства Віктора Януковича Олександра Клименка, бо він не оголошений в міжнародний розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції