Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ взялося перевіряти Міненерго, НКРЕ і ДТЕК на корупцію – ЗМІ

У центрі уваги слідчих має бути фінансова допомога, 90% якої пішло компанії Ахметова.

НАБУ відкрило провадження проти посадовців Національної комісії з регулювання енергетики. У бюро підозрюють, що чиновники могли діяти в інтересах компанії ДТЕК Рината Ахметова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зокрема, комісія та Міненерго два рази надавали кошти зі спецрахунку державного підприємства "Енергоринок" на закриття боргів саме цьому учаснику ринку. Фактично, ДТЕК отримала майже 90% із спецрахунку, а от інші компанії, зокрема й державні, не дістали майже нічого, хоча закон зобов’язував розділити кошти між усіма виробниками електроенергії. ТСН звернулась до НАБУ та НКРЕ із проханням прокоментувати інформацію, поширену виданням "Наші гроші", і наразі чекаємо на відповідь.

Як повідомлялося, за 2017 рік, коли в Україні діяла скандальна формула на вугілля "Роттердам плюс", компанія ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова збільшила на чверть показник EBITDA порівняно з попереднім роком. У скороченому неаудитованому фінансовому звіту компанії, який оприлюднила інвесткомпанія "Конкорд капітал", вказано, що річний EBITDA (операційний прибуток до сплати процентів, податків та амортизації) всієї групи становить 23 млрд грн, тоді як 2016 року він становив 17,8 млрд грн. У доларовому еквіваленті зростання показника склало 24% до 865 млн доларів.

ВідеоНАБУ відкрило провадження проти посадовців з НКРЕ

У бюро підозрюють, чиновники могли діяти в інтересах компанії "ДТЕК" Ріната Ахметова. Зокрема, Комісія та Міненерго два рази надавала їй кошти зі спецрахунку державного підприємства "Енергоринок" на закриття боргів. Фактично, "ДТЕК" отримала майже 90% із цього спецрахунку. А от інші компанії, зокрема й державні, майже нічого.

НАБУ відкрило провадження проти посадовців з НКРЕ

Залиште свій коментар

Вибір редакції