Набувають чинності зміни до бюджету: гроші спрямують на субсидії, ремонт доріг і сільську медицину

Президент підписав відповідний закон.

Президент Петро Порошенко підписав закон про зміни до державного бюджету на 2017 рік. Гроші від перевиконання бюджету, зокрема, спрямують на субсидіювання населення, ремонт та будівництво нових доріг та фінансування медицини на селі.

"Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані", - наголосив Порошенко, якого цитує його прес-служба.

Глава держави уточнив, що додаткові гроші використають для монетизації субсидій.

"Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, будуть мати можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на сплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в уряді", - сказав Порошенко.

Для розвитку сільської медицини також виділили кошти.

"Це добра новина для селян. Депутати прислухались до моїх пропозицій і виділили 4 млрд гривень для розвитку сільської медицини", - зазначив Порошенко.

Він уточнив, що ці гроші спрямовуватимуть зі спеціального фонду держбюджету.

"Цей спецфонд перейде, в тому числі і на наступний рік. Це не буде компанійщина. Це дуже добре розрахована програма захисту людей", - запевнив президент.

Держбюджет перевиконали завдяки детінізації та боротьбі з корупцією. Частково – близько 1 млрд грн – це гроші, які конфіскували в "сім'ї Януковича".

Президент також повідомив, що будуть профінансовані заходи, необхідні для спорудження Музею Героїв Небесної сотні та створення Музею воїнів АТО, вшанування 85-ї річниці Голодомору в Україні та багато інших проектів.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету. Документом передбачено збільшити доходи держбюджету від 731,031 млрд грн до 770,967 млрд грн. Про це пише "Економічна правда". Доходи загального фонду держбюджету зросли від 673,7 млрд грн до 701,7 млрд грн, а спеціального фонду - від 57,3 млрд грн до 69,2 млрд грн. Витрати держбюджету зросли від 800,126 млрд грн до 841,102 млрд грн. Видатки загального фонду збільшилися від 739,7 млрд грн до 767,7 млрд грн, спецфонду - від 60,4 млрд грн до 73,4 млрд грн. Граничний розмір дефіциту держбюджету зберегли на рівні 77,647 млрд грн. А граничний розмір державного боргу зріс від 1,7167 трлн грн до 1,8237 трлн грн (через докапіталізацію "ПриватБанку").

Залиште свій коментар