Нацбанк назвав країни, звідки українці отримали найбільше грошових переказів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

НБУ також визначив країни, куди українці найчастіше пересилають кошти.

За даними Національного банку України найбільше коштів до України надходить з США та Ізраїлю.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

В нацбанку зазначають, що перш за все, суттєво зросла сума внутрішньодержавних переказів. За перший квартал 2019 року обсяг зріс майже на 36% порівняно з аналогічним періодом 2018 рок та становив 46,77 млрд грн або 1 713 млн доларів  - 73,86% від загальної суми переказів; в Україну - 531 млн доларів - 22,90% від загальної суми переказів.

Від початку поточного року через системи переказу коштів до України надійшло найбільше коштів зі США (18%) та Ізраїлю (15%).

перекази грошові
НБУ

Як зазначається в повідомленні, Україна залишається країною-реципієнтом транскордонних переказів. Сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, у сім разів перевищує суму коштів, відправлених за її межі. За межі України за перший квартал 2019 року переказали 75 млн доларів (в екв.) - 3,24% від загальної суми переказів, найбільше - на територію Росії (33%).

Загалом у першому кварталі 2019 року на території України надавали послуги 32 систем переказу коштів, з яких: 26 систем, створені резидентами. 6 систем, створені нерезидентами.

Дані не включають інформацію про перекази, здійснені через банки, карткові платіжні системи та поштові відділення.

Нагадаємо, раніше в НБУ підрахували, що за підсумками 2018 року трудові мігранти перерахували до України близько 11 мільярдів доларів. Нацбанк очікує подальшого номінального зростання доходів трудових мігрантів. 

ВідеоУ Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

Досі в пошуках заробітку українці їхали переважно в Польщу, Росію, Італію, Чехію, Угорщину, Португалію. А цього року полювання на якісні кадри починає Німеччина. В країні - переломний момент. Робочої сили не вистачає настільки, що парламент збирається ухвалити закон, на який не відважувався три десятиліття.

У Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції