Нацбанк поділився з правоохоронцями даними про фінансові злочини в банку "Хрещатик"

Регулятор підрахував мільйонні збитки.

Працівники банку "Хрещатик" підозрюються в організації злочинної діяльності.

Як повідомили у Національному банку України, відповідні відомості про порушення надані правоохоронцям. Йдеться про перерахування в кінці березня - на початку квітня юридичними особам на свої рахунки в інші банки 840 млн грн.

4 квітня 2016 року банк здійснив у вихідні дні операції з "дроблення" коштів юридичними особами з подальшим перерахуванням на поточні рахунки фізичних осіб на загальну суму 23 млн грн.

Крім того, окремими клієнтами фінустанови 4 квітня була погашена кредитна заборгованість приватних підприємств, пов'язаних з акціонерами банку, на суму понад 600 млн грн. Джерелами погашення були перерахування з рахунків юридичних та фізичних осіб і надання поворотної фінансової допомоги. У підсумку банк вивільнив з-під застави ліквідне майно – цінні папери, іпотеку, цілісні майнові комплекси та земельні ділянки. 

У НБУ вважають, що саме такі дії пов'язаних осіб привели до погіршення фінансового стану банку, показали небажання окремих акціонерів рятувати "Хрещатик" та мають вплив на виконання своїх зобов'язань перед іншими кредиторами.

ВідеоВлада Києва обіцяє зберегти усі виплати, не зважаючи на ситуацію з банком "Хрещатик"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: