Нацбанк показав нові банкноти 50 та 200 гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оновлений дизайн представили у головному банку країни.

Директор Департаменту грошового обігу Національного банку Віктор Зайвенко показав, який вигляд матимуть банкноти 50 та 200 гривень. Про це він розповів під час пресбрифінгу щодо завершення оптимізації банкнотно-монетного ряду національної валюти.

"Ми готові продемонструвати останні банкноти новго покоління номіналами 50 і 200 гривень. Голова Національного банку, як головний експерт, зняв гриф таємності та доручив нам продемонструвати нерозрізні аркуші з новими банкнотами", - розповів він та показав зразки.

Він зазначив, що за дизайном, ці банкноти наслідують банкноти нового покоління номіналами 20, 100, 500 та 1000 гривень.

"Їх захист посилено, водночас, ми зберегли основні зображення попередніх зразків. На лицьовому боці розміщені портрети Михайла Грушевського та Лесі Українки, на зворотньому боці зображені будівля Української центральної ради та в’їздної вежі Луцького замку", - додав Зайвенко.

Раніше, у Національному банку розповіли, коли в обіг в Україні введуть нові монети. Так, металеві 5 гривень введуть 20 грудня цього року, 10 гривень - у другому кварталі 2020 році.

Відео Кінець епохи дріб'язку: відсьогодні не можна розраховуватися монетами номіналом 1, 2 та 5 копійок

Розрахуватися ними не вийде, однак можна обміняти в усіх відділеннях українських банків - до 30 вересня наступного року. Після цього до 2022 року - лиш у Нацбанку та кількох уповноважених ним банківських установах. А невдовзі НБУ почне вилучати з обігу й четвертаки, які він вже припинив карбувати.  

Кінець епохи дріб'язку: відсьогодні не можна розраховуватися монетами номіналом 1, 2 та 5 копійок

Залиште свій коментар

Вибір редакції