НБУ оприлюднив розклад роботи банків у свята

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Отримати соцвиплати чи зняти гроші в банкоматах можна буде і в ці дні.

В НБУ визначилися із вихідними для платіжної системи країни у зв`язку з перенесенням робочих днів у поточному році, повідомляється на сайті регулятора. При цьому, в ці дні українські банки обслуговуватимуть клієнтів без відкриття операційного дня. 

Так, з вівторка 30 квітня робочий день переноситься на суботу 11 травня, з понеділка 30 грудня - на суботу 21 грудня, з вівторка 31 грудня - на суботу 28 грудня.

Нацбанк зобов`язав банки повідомити клієнтів про власний режим роботи у зазначені дні і організувати роботу для своєчасної виплати пенсій, соціальних та інших грошових виплат. Крім того, банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів і організувати їх підкріплення готівкою різних номіналів.

До всього, в НБУ повідомили, що у січні-лютому цього року, 66 з 77 банків, що працюють в Україні, отримали прибуток, тоді як 11 фінустанов отримали збитки. Авангард тих, хто зазнав збитки, очолив "Сбербанк" - його втрати за цей період склали понад один мільярд гривень.

Раніше повідомлялось, що валютні коливання поки не помітні. Ціна долару та євро не змінилась. Так, у понеділок, 1 квітня, Національний банк України встановив курс долара - 27,20 грн, а євро - 30,56 грн. На комерційному ринку за долар просять  щонайменше 27 гривень 37 копійок. Вартість євро стартує від 30 гривень 85 копійок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції