Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк припинив продаж колекційних монет задля профілактики поширення коронавірусу

Припинено і реалізацію монет онлайн.

Національний банк України припинив продаж нумізматичної продукції. Цей крок пов’язаний з запровадженням профілактичних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом 2019-nCoV.

Колекційні монети не можна буде придбати і онлайн, йдеться у повідомленні на сайті НБУ. Заборона набула чинності сьогодні, 18 березня. Ті монети, які було замовлено, але їх не встигли забрати, можна буде викупити вже після карантину. Також призупиняється реалізація нумізматичної продукції через каси вільного продажу на Контрактовій площі.

Відео Гривні на карантині: у Нацбанку розробили процедуру знезараження банкнот

Гривні теж посидять на карантині. Спеціальну процедуру знезараження банкнот розробили у Нацбанку. За словами його голови Якова Смолія, вилучена з обігу готівка два тижні проведе у сховищі. Це допоможе захистити від зараження працівників НБУ та майбутніх користувачів.  Більше про коронавірус в Україні

Гривні на карантині: у Нацбанку розробили процедуру знезараження банкнот

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Залиште свій коментар

Вибір редакції