Нацбанк провів ще один валютний аукціон, гривня намагається втриматися на міжбанку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після аукціону долар знову пішов угору.

Після різкого падіння 12 березня гривня почала відвойовувати втрачені позиції, але втримати їх не змогла.

Про це свідчать дані торгів на міжбанку.

Так, торги відкрилися курсом 26,1 грн/дол., після чого НБУ оголосив аукціон з продажу до 200 млн доларів. Ринок відреагував зниженням курсу - до 26,025 грн/дол.

Проте після оголошення результатів аукціону, на якому продали 63,7 млн, долар почав знову укріплюватися. Станом на 13:00 він становив 26,12 грн/дол.

Середньозважений курс гривні за результатами аукціону - 26,03 грн/дол.

Офіційний курс НБУ на 13 березня - 25,86 грн/дол.

Плейлист 7 відео Обвал глобального ринку

У "чорний" понеділок, 9 березня, після падіння на третину світових цін на нафту обвалилися акції, індекси та національні валюти. Читайте детальніше про причини та наслідки обвалу на глобальному ринку.

Обвал глобального ринку

Нагадаємо, 9 березня в РФ курс рубля різко пішов донизу через обвалення вартості ф'ючерсу на нафту марки Brent. До цього ОПЕК і Росія не змогли домовитися про збереження угоди щодо обмеження видобутку сировини. Після цього Саудівська Аравія вирішила знизити ціни на свої поставки і збільшити видобуток нафти.

Тим часом Американський венчурний фонд Sequoia Capital зробив низку прогнозів про вплив спалаху коронавірусу на бізнес. Аналітики розповіли, які зміни вже відчуває сфера комерції, а також поділилися порадами, які допоможуть комфортно перенести нові умови.

Залиште свій коментар

Вибір редакції