Нацбанк розраховує на подвійний транш від МВФ

Нацбанк виконав усі вимоги МВФ і хоче отримати відразу два транші на суму 3 млрд дол.

Україна розраховує на отримання від Міжнародного валютного фонду (МВФ) відразу 2 траншів на суму близько 3 мільярдів доларів за підсумками першого півріччя. Про це повідомив глава Національного банку України (НБУ) Сергій Арбузов.

"Ми розраховуємо отримати подвійний транш - близько 3 мільярдів доларів за підсумками першого півріччя. Такий термін був визначений в результаті переговорів між делегацією уряду України і представниками МВФ для вирішення низки питань: пенсійної реформи, підвищення тарифів і зменшення сальдо по відшкодуванню ПДВ, квотування зернових і тому подібного", - сказав він.

"Якби принципові питання - пенсійна реформа і підвищення тарифів на газ - були вирішені, ми б вже повернулися з грошима (з Вашингтону)", - відмітив глава НБУ.

За словами Арбузова, Нацбанк зі свого боку виконав більше 100% умов, прописаних у Меморандумі з МВФ. "А в уряду залишилися питання, по суті своїй складні, але протягом 2-3 місяців, я сподіваюся, вимоги МВФ будуть виконані", - сказав Арбузов.

За його словами, українська делегація в ході переговорів дала обіцянку прийняти рішення по пенсійній реформі і підвищенню тарифів найближчим часом.

Читайте також:

МВФ висунув Україні чотири вимоги

МВФ нагадав Україні про обіцянки – пенсійну реформу та ціни на газ

В уряді винайшли спосіб погасити борги перед МВФ

В МВФ розповіли, чому Україна відстала держава

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: