Нацбанк скасував чергове валютне обмеження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнес зможе купувати валюту за кредитні кошти.

Від завтра, 8 серпня, Національний банк України скасує чергове обмеження – бізнес зможе купувати валюту за кредитні кошти.

"Пів року тому, 7 лютого, запрацювала нова ліберальна система валютного регулювання. Відтоді Національний банк скасував понад 30 обмежень на валютному ринку. Більшість новацій було спрямовано на поліпшення бізнес-клімату. Зокрема, вже скасовано обов’язковий продаж валютних надходжень, попереднє резервування гривні для купівлі валюти та обмеження на репатріацію дивідендів за кордон. З завтрашнього дня перестане діяти заборона купівлі валюти за кредитні кошти", - повідомили в НБУ.

Деякі новації стосуються населення. Зокрема, відтепер українці можуть купувати валюту онлайн через інтернет-банкінг і не стояти в чергах в банківських відділеннях. НБУ констатує, що щодня українці купують та продають онлайн 3-4 млн доларів.

"Підсумки першого півріччя показали, що валютна лібералізація, яка відбувається відповідно до темпів зміцнення макрофінансової стабільності, не спричиняє суттєвого відтоку капіталу і тиску на валютний ринок. Натомість вона має велике значення для поліпшення бізнес-клімату, створює стимули для посилення довіри до національної валюти і передумови для притоку капіталу в країну", - запевнили в Нацбанку.

валютне регулювання
Національний банк України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції