Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк скасував реєстрацію платіжної системи WebMoney.ua

Компанія потрапила під дії санкцій.

Національний банк України ухвалив рішення про скасування реєстрації внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.ua.

Регулятор пояснив, що "відповідне рішення прийнято у зв’язку із застосуванням персональних спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) до платіжної організації внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.ua (Дочірнього підприємства "Фінансова компанія "ЕлМІ") згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", введеним в дію указом президента України від 14.05.2018 № 126/2018".

У НБУ зазначили, що в рамках застосування санкцій також ухвалили рішення про:

1) відкликання (анулювання) ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, виданої ДП "ФУ "ВМ-Фактор";

2) скасування реєстрації ДП "ФУ "ВМ-Фактор" як учасника платіжних систем;

3) скасування реєстрації учасників внутрішньодержавної системи розрахунків "WebMoney.UA";

4) скасування реєстрації ТОВ "Пеймастер" як оператора послуг платіжної інфраструктури.

У Нацбанку уточнили, що правила внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.ua передбачали розрахунки виключно за фінансові інструменти. За підсумками 2017 року частка WebMoney.ua на ринку внутрішньодержавних переказів, здійснених з використанням платіжних систем (крім СЕП та карткових платіжних систем), становила 0,2%, за підсумками першого кварталу 2018 року – 0,08%.

Тим часом у WebMoney.ua заявили, що через санкції заблоковані рахунки чотирьох мільйонів українців.

Нагадаємо, що під українські санкції також потрапили також російська WebMoney.ru та британська WebMoney Europe Ltd.

Санкції передбачають, що активи компаній заблокують на три роки, обмежать торгові операції, заборонять виведення капіталу за кордон, призупинять виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмежать або призупинять ліцензії та інші дозволи, провайдери заблокують доступ до сайтів компаній та їхніх субдоменів. Загалом, у санкційному списку – 1748 фізичних осіб та 756 компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції