Нацбанк у липні поповнив резерви на міжбанку на 1,3 млрд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від початку року регулятор поповнив резерви за допомогою викупу валюти на міжбанку на 2,7 млрд доларів.

Національний банк України в липні поповнив міжнародні резерви шляхом придбання валюти на міжбанківському валютному ринку на 1,3 млрд доларів.

Про це йдеться в макроекономічному і монетарному огляді НБУ за липень.

Так, від початку року регулятор поповнив резерви за допомогою викупу валюти на міжбанку на 2,7 млрд доларів. Поповнювати резерви, не протидіючи ринковим тенденціям до зміцнення обмінного курсу, НБУ дала змогу значна пропозиція валюти, зокрема за рахунок інвестицій нерезидентів і гривневі ОВДП.

У НБУ нагадали, що офіційний обмінний курс гривні до долара в липні порівняно з червнем зміцнився на 4% і досяг мінімальних рівнів за останні три роки.

Міжнародні резерви України на 1 липня становили 20,64 млрд дол., що на 6,4% вище за показник на початок червня.

Нагадаємо, в Україні за останні кілька тижнів стрімко здешевшала основна валюта. Зокрема, в курсах Нацбанку на 31 серпня долар уже коштуватиме 25,02 грн. Це найнижчий показник за останні три роки.

Відео Тисяча гривень одним папірцем: Нацбанк презентував нову купюру

Її розробили в такому ж дизайні, як нові двадцятки, сотки і п'ятисотки. Втім, тисячна банкнота - блакитного кольору, тож її можна буде легко відрізнити від інших. На лицьовому боці - портрет ученого Вернадського, на зворотному - Президія Академії Наук. В обігу купюра з'явиться наприкінці жовтня.  

Тисяча гривень одним папірцем: Нацбанк презентував нову купюру

Залиште свій коментар

Вибір редакції