Нацбанк відключив на території України одну з найбільших російських платіжних систем

Дата публікації
Перегляди
2775
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нацбанк відключив на території України одну з найбільших російських платіжних систем

В Україні перестала працювати одна з найбільших російських платіжних систем / Фото: Firestock

Представники системи Contact заявили, що проходять перереєстрацію.

На території України тимчасово припинила роботу російська платіжна система Contact. Її відключив Нацбанк, скасувавши реєстрацію договорів її учасників.

Рішення прийняли у зв'язку з відкликанням Центробанком РФ банківської ліцензії у "Російського Слов'янського банку", який був стороною зареєстрованих у НБУ договорів системи Contact. Про це пише УНІАН.

У Нацбанку уточнили, що до регулятора надходили документи від платіжної системи "Рапіда", яка має намір стати платіжною організацією системи Contact. Однак папери не відповідали вимогам законодавства України, про що регулятор повідомив організацію листом 23 жовтня.

У повідомленні НБУ ідеться, що законодавство України не передбачає реєстрацію розрахункових центрів. Нацбанк веде реєстр платіжних систем, які можуть здійснювати діяльність в Україні лише після реєстрації шляхом внесення відомостей до реєстру після реєстрації договору.

Зазначимо, що платіжна система Contact працює з 1999 року. Оператором системи є компанія "Рапіда", засновником – "Русславбанк", який також виконує для неї функції розрахункового центру. Система Contact є одним із лідерів ринку послуг із платежів та переказів у Росії.

Нагадаємо, у РФ "лопнула" рекордна кількість банків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2775
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація