Нацбанк відсвяткує своє 20-річчя за 2,8 млн. гривень

Ювілей Національний банк України відзначить з фуршетом, концертом і фільмом.

Нацбанк має намір витратити на святкування свого 20-річчя 2,850 мільйонів гривень.

Про це йдеться у повідомленні регулятора, оприлюдненому на сайті Державних закупівель.

В обґрунтуванні застосування процедури закупівлі у одного учасника зазначається, що Нацбанк має намір закупити "послуги з організації і проведення концерту, фуршету, виготовлення сувенірної продукції, створення відеофільму про історію Національного банку України, з підготовки сценарію і режисерсько-постановного супроводу святкових заходів".

Крім того, планується замовити охорону заходів, з транспортного обслуговування та інші заходи щодо підготовки і святкування 20-річчя створення НБУ.

Застосування процедури закупівлі у одного учасника регулятор пояснює "виникненням термінової потреби в товарах, роботах або послугах", а також тим, що "на даний момент в Україні відсутні підприємства, які мають можливість своєчасно і в повному обсязі надати весь перелік послуг".

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України погодило застосування процедури закупівлі у одного учасника, яким є київське ТОВ "ВИП СОЮЗ". Термін поставки послуг - 14 жовтня 2011 року. Джерело фінансування закупівлі - кошти Національного банку України.

Читайте також:

Нацбанк вводить в обіг монети "Андріївська церква"

Золотовалютні резерви НБУ за місяць скоротилися на півмільярда доларів

Гривня буде зміцнюватися - НБУ

Нацбанк примусив ломбарди підвищити ціни на золото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: