Нацбанк вимагає, щоб в обмінниках брали євро

НБУ зобов'язав керівників банків забезпечити проведення валютообмінних операцій, як з купівлі, так і з продажу євро.

Національний банк України (НБУ) стурбований випадками відмови банків у проведенні валютообмінних операції з євро.

"Національний банк України на основі моніторингу стану готівкового валютного ринку України відзначає тенденцію щодо окремих необгрунтованих відмов з боку уповноважених банків, фінансових установ у здійсненні валютообмінних операцій з євро", - йдеться у телеграмі регулятора №13-121/2605-8318.

НБУ наголошує, що відповідно до одержаних ліцензій на здійснення банківських операцій, у тому числі й валютообмінних, банки зобов'язані забезпечувати надання послуг клієнтам за тими операціями, які передбачені ліцензіями.

З метою збереження об'єктивних тенденцій на міжбанківському валютному ринку України Національний банк України вимагає від керівників банків забезпечити проведення валютообмінних операцій, як з купівлі, так і з продажу євро, і неухильно дотримуватися вимог нормативно-правових актів, якими регламентується порядок здійснення цих операцій.

Як повідомлялося, частина українських банків скоротила операції з готівковим євро. Продати чи купити європейську валюту стало важче.

Банкірам невигідно працювати з євро через раптове падіння курсу. Євровалюта і далі обвалюється на тлі економічних проблем в єврозоні. І це ще не кінець, прогнозують аналітики.

Читайте також:

Українські банки обмежили операції з євро через падіння курсу

Євро впав до 4-річного мінімуму щодо долара

Європа переживає найважчу економічну кризу за 100 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: