Нацбанк вимагає звільнення голови банківського комітету Ради

У регулятора також є запитання до складу комітету.

Національний банк звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з відкритим листом із пропозицією замінити голову комітету Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергія Рибалку.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Регулятор вимагає звільнення Рибалки у зв'язку з "непрофесійністю, політичною заангажованістю, нездатністю забезпечити ефективну роботу комітету, підривом довіри до Національного банку, створенням перепон для оздоровлення та розвитку фінансового сектору".

Також у НБУ запитання викликає і склад комітету, бо "більшість його членів є похідною від їх політичних та бізнесових інтересів".

"Наявність таких членів у складі комітету унеможливлює ефективне виконання покладених на нього функцій в інтересах розвитку всього фінансового сектору та споживачів фінансових послуг",- наголошують у НБУ.

З огляду на це, Нацбанк наполягає на "призначенні іншого голови та більш професійного і менш заангажованого складу комітету".

Нагадаємо, програма "Схеми" знову повністю спотворила дійсність в своєму сюжеті та розповсюдила в ефірі неправдиву інформацію. Про це заявив Сергій Рибалка, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності, коментуючи "висновки" журналістів у сюжеті, який вийшов в ефір 6 жовтня на Першому національному телеканалі. За його словами, замість того, щоб показати, як корумпована правоохоронна система щоденно тисне на вітчизняний бізнес та намагається через тиск на сім'ю, зламати опозиційного політика, журналісти придумують псевдо-сенсації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: