Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк виявив понад пів сотні нелегальних пунктів обміну валют

Упродовж року НБУ перевірив 1123 обмінники.

Упродовж минулого року Національний банк України виявив 58 нелегальних пунктів обміну валют.

Про це повідомила пресслужба Нацбанку. 

Торік НБУ перевірив 1123 пункти обміну валют небанківських фінустанов. Нелегальні обмінники вивили у Києві, у  Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях.

"Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надіслав до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Серед виявлених порушень порядку здійснення валютно-обмінних операцій, зокрема, були відсутність необхідних документів, значна невідповідність між обсягами готівкових коштів в касі НФУ та бухгалтерськими звітними документами.

Як повідомлялося, Національний банк України 2019 року придбав на міжбанківському валютному ринку 8,46 мільярда доларів США і продав 0,53 мільярда доларів. Таким чином, український банківський регулятор за підсумками 2019 року поповнив валютні резерви за рахунок купівлі на міжбанку на 7,93 мільярда доларів. 

Відео Рада Нацбанку негативно оцінила грошово-кредитну політику правління установи

Основні претензії до правління банку - проведення  жорсткої монетарної політики протягом 2019 року. Це, на думку членів Ради Нацбанку, не сприяло темпам економічного зростання та відновленню кредитування економіки, а також підсилило економічні дисбаланси і боргові зобов’язання держави.  

Рада Нацбанку негативно оцінила грошово-кредитну політику правління установи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції