Нацбанк за тиждень різко збільшив викуп валюти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом тижня НБУ збільшив викуп на 32,9%.

Національний банк України починачи від 19 до 23 серпня купив на міжбанківському валютному ринку 79,5 млн доларів, що на 32,9% більше, ніж тижнем раніше.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

НБУ придбав 40 млн доларів  за найкращою ціною купівлі-продажу (з використанням інструменту matching), 39,5 млн доларів - за єдиним курсом (із використанням інструменту matching).

За даними Нацбанку, нерезиденти за минулий тиждень зменшили свій портфель ОВДП на 1,06 млрд грн, зокрема гривневих - на 1,05 млрд грн.

Загалом від початку 2019 року НБУ купив на міжбанку 3,206 млрд лоларів, продав - 248,23 млн, зокрема від 1 липня Нацбанк придбав 1,488 млрд.

Як повідомлялося раніше, в Україні в перші два місяці літа падали ціни. У червні індекс цін склав мінус 0,5%, у липні – мінус 0,6% (порівняно з попереднім місяцем). В НБУ також прогнозують, що наступні два місяці характеризуватимуться низькою інфляцією

Відео Що вплинуло на стабілізацію української валюти

Вже тиждень гривня впевнено укріплюється по відношенню до долара і євро. У столичних обмінниках за один долар дають 25,60. Такий самий курс іноземних валют був влітку 2017-го. Тоді на мінімумі він протримався впродовж липня і серпня. Як надовго гривня стабілізувалася зараз та що впливає на курс – "Сніданок" розбирався.

Що вплинуло на стабілізацію української валюти

Залиште свій коментар

Вибір редакції