Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк збільшив свої активи на 38 мільярдів гривень

Нині активи НБУ становлять 887,2 мільярда гривень.

Cтаном на 1 квітня 2016 року активи Національного банку України становили 887,2 млрд грн. А це на 38 мрд грн більше, ніж було на початку року.

Такі цифри НБУ наводить у своєму фінансовому звіті.

"У першу чергу активи Національного банку зросли за рахунок цінних паперів нерезидентів, обсяг яких збільшився на 85,3 млрд грн за перший квартал. Крім того, банки та інші позичальники продовжують повертати Національному банку кредити рефінансування: так, з початку року було повернуто 6,9 млрд грн. Цей позитивний тренд пояснюється великою кількістю вільної ліквідності в банківській системі, яку використовують позичальники для погашення своїх зобов'язань. Таким чином, наразі обсяг кредитів, виданих НБУ, складає 58,3 млрд грн", – зазначив директор департаменту фінансового контролінгу Нацбанку Олег Стринжа.

Раніше в НБУ заявили, що планують перерахувати до держбюджету з прибутка до розподілу 38,164 млрд грн.

У розрізі структури пасивів Національного банку кошти банків на кореспондентських рахунках збільшилися на 12,9 млрд грн - з 31,0 до 43,9 млрд грн. Портфель депозитних сертифікатів НБУ зменшився на 26,3 млрд грн - до 63,5 млрд грн. Власний капітал регулятора зріс за перший квартал на 29,3 млрд грн - до 152,1 млрд грн.

Звіт про фінансовий стан Нацбанку України за перший квартал 2016 року from tsnua

Залиште свій коментар

Вибір редакції