Начальник Академії сухопутних військ з родиною отримав від держави 4 квартири - ЗМІ

Зараз родина генерала Ткачука володіє трьома будинками, яких нема у його декларації.

Начальник Академії сухопутних військ України генерал-лейтенант Павло Ткачук разом з родиною отримав від держави чотири квартири. Усю отриману нерухомість він згодом переоформив на членів своєї родини.

Про це йдеться у розслідуванні Слідства.Інфо, передає УП.

За даними журналістів, свою першу квартиру генерал Ткачук отримав у 90-і роки – це було 4-кімнатне житло у місті Ізяслав на Хмельниччині. Цю нерухомість Ткачук переписав на свою доньку Олену, яка згодом її продала.

Ще одну квартиру генерал отримав у Тернополі. За документами Міноборони це була трикімнатна квартира, але, за даними розслідувачів, насправді це був котедж з окремим входом і підземним паркінгом. Цю нерухомість Ткачук переписав на дружину, яку вона теж продала.

Наступну квартиру площею 100 кв м Павло Ткачук отримав у Львові, коли очолив Академію сухопутних військ України. Це житло було переоформлено на його сина Андрія Ткачука, який живе у Німеччині і працює в українському посольстві.

Четверту квартиру отримав зять генерала, полковник запасу Руслан Саліга – так само у Львові. Але журналісти з'ясували, що цим житлом ніхто не користується: про це свідчать нулі у комунальних платіжках і занедбані вікна.

У програмі "Слідство.Інфо" йдеться, що зараз родина генерала володіє трьома будинками і трьома автомобілями. Але у декларації Ткачука вказано, що в нього немає жодної нерухомості.

Донька генерала Олена Сапіга, яка працює стоматологом у військовій поліклініці, за документами володіє маєтком під Тернополем. Але, за даними журналістів, вона та її чоловік мешкають в елітній новобудові у Львові. Офіційно вони там не мають нерухомості, але журналісти о восьмій ранку зафіксували біля будинку автомобілі Руслана та Олени Сапіг.

Сам генерал, за даними журналістів, живе в передмісті Львова, в селі Солонка, в елітному районі. Будинок зареєстрований на сторонню людину, але він прикрашений родинним гербом з ініціалами генерала.

Розслідувачі помітили під маєтком автомобіль, на якому Павло Ткачук пересувається у вільний від роботи час. Цей "Лексус" вартістю понад 1 млн гривень зареєстрований на 88-річну тещу генерала. Також ця бабуся володіє помпезним сусіднім маєтком із бутафорними гарматами на подвір'ї.

Коли журналістка Слідства.Інфо спробувала поставити питання Ткачуку щодо його нерухомості, він ледь не збив її своїм автомобілем, йдеться у програмі.

Залиште свій коментар

Наступна публікація