Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Націоналізація ПриватБанку стала найбільшою у світі – Данилюк

Нове керівництво планує зберегти всі здобутки попередньої команди менеджерів.

Нову наглядову раду Приватбанку представили у Мінфіні. До неї увійдуть 7 членів – представники ЄБРР, фінансисти з міжнародних банківських структур та урядовці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ці люди разом із менеджментом банку визначатиме стратегію його розвитку. Велику кількість іноземців у раді в міністерстві фінансів пояснили тим, що "Приват" – найкращий і найбільший в Україні, тому йому потрібні були найліпші спеціалісти. "Ось чому така кількість іноземців. Тому що вони приносять найкращі практики. Друга причина – це те, що це найбільша націоналізація в світі і в Європі", - наголосив міністр фінансів Олександр Данилюк.

ВідеоУ Мінфіні представили нову наглядову раду "Приватбанку"

Член наглядової ради Франсіз Маліж своєю чергою наголосив, що банк вирізняється довірою клієнтів. "Під час націоналізації ми переконалися, що банк має неабияку довіру клієнтів. І це найбільша цінність для будь-якого банку. Тому наше головне завдання – зберегти і зміцнити її. І разом із тим – змінити управлінння банком так, аби із ним не траплялося таких сюрпризів, як минулого тижня", - заявив він.

Як повідомлялося, членами наглядової ради стали керівний директор Європейського банку реконструкції та розвитку у Східній Європі Франсіс Маліж, заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, член ради директорів ЄБРР від України Артем Шевальов, керівний партнер інвесткомпанії Apollo Management Андреа Манетта, фінансист, автор реформи фінсектору в Ірландії Стівен Сіліг, уповноважений з перспективних проектів "Нафтогазу" Сергій Алексєєнко, фінансист і автор програми реформування банківської системи Туреччини Енгін Анкчакоча.

Залиште свій коментар

Вибір редакції