Націоналізованому "ПриватБанку" знизили кредитний рейтинг до дефолтного рівня

Рейтинг понизило міжнародне агентство Standard&Poor's.

Міжнародне агентство Standard&Poor's знизило кредитний рейтинг державного "ПриватБанку" від рівня "R" (під наглядом органу регул ювання) до "SD" (вибірковий дефолт).

Про це йдеться в повідомленні S&P, передає "Інтерфакс-Україна".

Зниження рейтингу відбулося через те, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, який у грудні 2016 року ввів тимчасову адміністрацію в банк, провів конвертацію трьох випусків єврооблігацій "ПриватБанку" в капітал.

"Відповідно до критеріїв агентства, ми розглядаємо конвертацію боргу в капітал як вибірковий дефолт за зобов'язаннями банку, бо, наскільки ми розуміємо, власники облігацій не отримають виплат у рамках цієї операції. Ми оцінюємо цю ситуацію як вибірковий, а не загальний дефолт, оскільки щодо інших зобов'язань "ПриватБанку" не був оголошений дефолт", - пояснили в S&P.

У міжнародному агентстві готові найближчим часом переглянути рейтинг "ПриватБанку" в бік покращення, коли отримають достатньо інформації про реальний стан справ у фінустанові та відомості для оцінки його кредитоспроможності після проведення урядом докапіталізації.

Тим часом прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що "ПриватБанк" стабілізувався після націоналізації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: