Нацкомісія знизить тариф "Укргідроенерго" на реалізовану електроенергію вже від квітня

Ставка знизиться на 22,3%.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з квітня знизить ставку плати за електроенергію, що відпускається електростанціями "Укргідроенерго" з 27,93 коп. до 21,7 коп. за 1 кВт-год (без ПДВ).

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на рішення комісії.

Зазначається, що ставка плати за робочу потужність на другий квартал 2017 року збільшиться на 6% - до 143,2 тис. грн за 1 МВт (без ПДВ).

Також комісія вирішила збільшити розмір інвестиційної програми компанії на цей рік на 9,5% (на 334,372 млн грн) - до 3,84 млрд грн.

Нагадаємо, Нацкомісія передумала знижувати оптові ціни на електроенергію і заявила про здорожчанняВід 1 квітня оптовий ринковий тариф на електроенергію замість запланованого раніше зниження на 5,8% може навпаки здорожчати на 1%.

Нова ціна до кінця 2017 року може скласти 1354,98 грн за МВт/год (без ПДВ). Відповідний проект рішення опублікований на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), а розглянуть його на засіданні 23 березня. 

Залиште свій коментар