Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацполіція замовила куртки на 16 млн грн у фірми, яка фігурує у кримінальній справі щодо закупівлі шкарпеток для військових

Слідство вважає, що компанія постачала армії одяг за завищеними цінами.

Національна поліція України замовила 6,5 тисяч зимових штормових курток на загальну суму в понад 16 мільйонів гривень у фірми, проти якої розслідує кримінальну справу.

Про це повідомляє “Слідство.Інфо”.

Переможець тендеру компанія "Праймформ” фігурує у кримінальній справі щодо шахрайства під час закупівлі шкарпеток для військових у 2015-му році. 

Слідство вважає, що чиновники Міністерства оборони сприяли тому, щоб комерційні структури, серед яких “Праймформ”, постачали армії одяг за завищеними цінами. На закупівлю 1,4 мільйона пар шкарпеток з бюджету витратили майже 13,5 мільйонів гривень, хоча їхня реальна вартість, на думку правоохоронців, була вдвічі меншою. 

Продукцію фігурантів розслідування, зокрема, й “Праймформу”, арештували кілька років тому, але вироків у цій справі досі немає.

Вищезгадана компанія фігурує і в іншому кримінальному провадженні, яке веде Державне бюро розслідувань. Справа також стосується Міністерства оборони і шкарпеток. Слідство вважає, що посадовці допомогли "Праймформу" та низці інших компаній отримати перемогу на тендері, щоб постачати товари за завищеною вартістю, і через це держава переплатила чотири мільйони гривень. 

Цього року "Праймформ" отримала від Міноборони замовлення на постачання шкарпеток на більш як 11 мільйонів гривень.

Як повідомлялося раніше, у червні Державне бюро розслідувань провело обшуки у посадовців міністерства оборони у рамках кримінального провадження про закупівлю за завищеною вартістю речей для Збройних сил України. Було закуплено 20 тисяч бронежилетів, з яких, за попередніми даними, 3 з 5 прострілюються. Закуплено 100 тисяч комплектів військової форми за завищеними цінами. Вартість лише одного елементу одягу завищена майже на 10 млн гривень. Обшуки відбувалися в приміщеннях Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. Серед посадовців обшуки були, зокрема, у Дмитра Марченка і Юрія Бірюкова.

У листопаді посадовців Міноборони викрили у зловживаннях під час закупівлі за завищеною вартістю речей для Збройних сил України, які були непридатними для використання українськими військовими. Про підозру оголосили п’ятьом високопосадовцям Міноборони України. 

Відео Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

"Акація" - це самохідна установка, яка стріляє снарядами великого калібру. Зброю застосовували на фронті у найпекельніших боях. Ця гаубиця може поцілити на відстань до 20 кілометрів. Але варто зауважити, що стріляти артилеристам нічим, адже після вибухів на складах ми втратили фактично всі такі набої. Щоб ситуацію виправити, держава вирішила запустити власне виробництво.    

Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції