Надра Банк призупинив виплати за рахунками фізосіб

Надра Банк призупиняє виплати коштів за будь-якими програмами, крім зарплатних проектів.

Надра Банк призупинив виплати за депозитними, картковими і поточними рахунками фізосіб.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби банку.

"Беручи до уваги інформацію про рішення Кабінету міністрів щодо переказу депозитів вкладників Надра Банку в Родовід Банк і подальшої виплати депозитів через цей банк, з 24 грудня Надра Банк призупиняє виплати коштів по депозитних, карткових та поточних рахунках клієнтів - фізичних осіб за будь-якими програмами, крім зарплатних проектів, - до прийняття Нацбанком та Кабінетом міністрів остаточного рішення щодо переведення депозитів вкладників до іншої фіну станови", - ідеться у повідомленні.

Призупинення виплат клієнтів Надра Банку, згідно з повідомленням, також обумовлене технічною необхідністю підготовки реєстрів вкладників для передачі до іншого банку.

Надра Банк заснований в 1993 році. На початок жовтня 2009 року його найбільшими акціонерами залишалися кіпрські Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (30,7406%).

23 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення про передачу рахунків вкладників фізосіб і частини активів з Надра Банку в Родовід Банк і має намір звернутися до Нацбанку з відповідною ініціативою.

Родовід Банк бере участь в урядовій програмі рекапіталізації банків. Уряд отримав під контроль 99,99% акцій банку.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабміну, в Родовід Банк переводяться зобов'язання по вкладах населення проблемного Укрпромбанку.

Читайте також:

Уряд перевів вклади банку "Надра" в "Родовід"

Повернення грошей вкладникам банку "Надра" має початися за тиждень

Питання банку "Надра" до виборів вирішено не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: