"Надра" поверне населенню вклади наприкінці літа

Вкладники "Надра" банку отримають свої депозити після того, як фінустанову покине тимчасова адміністрація.

Вкладники банку "Надра" отримають доступ до своїх коштів після виведення з фінустанови тимчасової адміністрації. За словами тимчасового адміністратора банку Валентини Жуковської, адміністрація піде з банку до 12 серпня.

"Повний доступ до своїх коштів клієнти отримають відразу після виведення тимчасової адміністрації", - заявила Жуковська.

За її даними, за останні 2 роки банк провів значну роботу з удосконалення існуючих продуктів і розробки пропозицій для клієнтів. І вже в 2010 році це дало свої результати.

"У банку спостерігається стійка тенденція щодо збільшення кількості нових клієнтів - юридичних осіб. Наприклад, тільки кількість клієнтів, що представляють малий і середній бізнес, збільшується в середньому на 400 компаній щомісяця", - сказала тимчасовий адміністратор.

За даними Жуковської, на сьогодні стандартний депозитний портфель приватних осіб банку "Надра" складає 2,8 млрд грн, а корпоративних клієнтів - 956 млн грн.

На поточних рахунках фізичних осіб перебуває 1,39 млрд грн, суб'єктів господарювання - 2 млрд грн.

Як повідомлялося, 10 лютого 2009 року постановою НБУ до банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію терміном на рік. 10 лютого 2010 року НБУ продовжив термін тимчасової адміністрації Надра Банку ще на рік.

11 лютого 2011 року Нацбанк продовжив термін дії тимчасової адміністрації у банку "Надра" на строк, необхідний для завершення капіталізації ВАТ КБ "Надра" з метою його фінансового оздоровлення, але не довше ніж до серпня 2011 року.

Читайте також:

Фірташ купить 90% акцій "Надра Банку"

Фірташу дозволили купити банк "Надра"

Нацбанк розробив нову схему "реанімації" рекапіталізованих банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: