Нафта - більше не "чорне золото"?

Нафта впала до мінімального з лютого 2005 року рівня на скороченні попиту на пальне в США, які переживають найглибшу в післявоєнній історії економічну кризу.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на січень в електронній системі Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) сьогодні вранці знизилася на 1,49 дол. (на 3,2%) щодо рівня закриття торгів 3 грудня і складає 45,3 дол./барель.

Американські заводи знижують обсяги виробництва нафтопродуктів, завантаження потужностей НПЗ за період з 22 по 28 листопада впало в порівнянні з попереднім тижнем на 1,8%. Постачання бензину і дизельного пального на ринок США скоротилися щодо торішніх показників на 7,9% - до 19,3 млн. барелів в добу.

Ціна січневого контракту на WTI в середу знизилася на 0,17 дол. - до 46,79 дол./барель.

Котирування січневого ф'ючерсу на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 3 грудня виросло на 0,46 дол. і досягло 42,22 дол./барель.

На лондонській біржі ICE Futures вартість ф'ючерсів на січень на нафту Brent не змінилася щодо котирування вівторка і склала 45,44 дол./барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) в середу склала 42,93 дол./барель, що на 0,01 дол. вище за ціну spot в попередній день.

Експортна нафта з Росії з постачанням в порти Західної Европи (Urals c.i.f. З.-З. Европа) коштувала 42,95 дол./барель (+0,42 дол.), Siberian Light (c.i.f. З.-З. Европа) - 45,50 дол./барель (-0,12 дол.).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: